ورود کاربران
پست الکترونیکی :
کلمه عبور :

 آیین نامه اجرایی سی و ششمین گردهمایی 

و سومین کنگره بین المللی تخصصی علوم زمین

همایش های تخصصی بستر مناسبی را برای نشر و ارائه دستاوردهای علمی و پژوهشی فراهم آورده است و امکان ارتباط موثر جامعه علمی را فراهم می آورد. سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور با برگزاری 35 دوره از همایش تخصصی علوم زمین در سطح ملی و دو دوره در سطح بین المللی در آستانه برگزاری دور بعدی همایش تخصصی علوم زمین در اسفندماه سال جاری می باشد.

از آن جایی که برگزاری همایش بدون همکاری شرکت کنندگان و رعایت اصول و قوانین گردهمایی میسر نمی باشد، لذا قوانین گردهمایی به شرح ذیل را به اطلاع شرکت کنندگان محترم می رساند:

1)        مقاله ­های ارسال شده بایستی مطابق با فایل الگوی بارگزاری شده در سامانه گردهمایی باشد. درصورت عدم مطابقت، شرکت کننده حداکثر 3 بار مجاز به ویرایش می باشد و پس از آن مسئولیت عدم پذیرش مقاله بر عهده شرکت کننده می ­باشد.

2)       هزینه ثبت نام برای هر نوع عضویت (آزاد، دانشجو، داور همایش، سخنران ویژه، پرسنل سازمان) متفاوت می باشد. در صورتی که ثابت بشود نوع عضویت اشتباه درج شده است، هزینه ثبت نام عودت داده نخواهد شدو بایستی مجدد ثبت نام نمایند. بدیهی است در صورتی که هزینه های تعریف شده پرداخت نگردد، مقاله از چرخه داوری حذف خواهد شد.

3)       عضویت داور وسخنران ویژه به صورت کتبی قبلاً به اطلاع شرکت کننده گان رسیده است. خواهشمند است دراین نوع عضویت ثبت نام نفرمایید.

4)       لطفاً به تاریخ های مهم توجه فرمایید، در صورت ارسال مقاله بعد از مهلت اعلام شده، مسئولیتی متوجه دبیرخانه نخواهد بود.

5)        جهت ارسال مقاله ابتدا باید عضو سایت بشوید، خواهشمند است در بخش فارسی سایت ثبت نام نمایید ولی از آنجایی که همایش بین المللی می باشد، ارسال مقاله (Submit paper) تنها در سایت انگلیسی امکان پذیر خواهد بود.

6)       ارائه پوستر وسخنرانی بایستی به زبان انگلیسی باشد، از درج کلمات فارسی در اسلاید های فایل ارائه خودداری بفرمایید.

7)       ارسال مقاله می بایست توسط نویسنده مسئول مقاله صورت گیرد. درصورتی که با یک عضویت قصد ارسال بیش از یک مقاله را دارید، بایستی نویسنده مسئول همه مقاله ها یکسان باشد، در غیر اینصورت بایستی ثبت نام مجزا توسط نویسنده مسئول صورت پذیرد. 

8)       ترتیب اسامی نویسندگان مقاله در گواهی پذیرش همانند اطلاعات درج شده توسط شرکت کننده می باشد از این­رو خواهشمند است دقت لازم را داشته باشید.

9)       در صورت عدم پذیرش مقاله، شخص می تواند در گردهمایی شرکت و گواهینامه حضور دریافت نماید.

10)    با توجه به محدودیت ارائه مقاله به صورت سخنرانی، مقاله هایی که بیشترین امتیاز را کسب نمایند پس از بررسی در کمیته علمی به صورت سخنرانی مورد پذیرش قرار می­گیرند.

11)    کارت شناسایی معتبر در هنگام پذیرش به همراه داشته بایشد و در زمان مقرر در محل حضور یابید.

12)    ارائه مقاله (سخنرانی و پوستر) توسط فرد ثبت نام شده و یا سایر نویسندگان مقاله ( با ارائه کارت شناسایی معتبر) صورت می­گیرد.

13)    گواهی پذیرش مقاله، مستلزم ارائه مقاله( سخنرانی/پوستر) توسط نویسنده اول یا سایر نویسندگان (با ارائه کارت شناسایی معتبر) می ­باشد  بدیهی است که گواهی پذیرش شرکت کنندگان غایب باطل می­ گردد.

14)    در صورت عدم رعایت حق تالیف مقاله ارسالی، فرد خاطی از شرکت در سایر همایش های سازمان محروم و به کمتیه تخلفات معرفی می­ گردد

15)    با توجه به عدم بایگانی گواهی ­های پذیرش مقاله، خواهشمند است پس از ارائه مقاله گواهینامه آموزشی از مسئولین تحویل گرفته بشود.

16)    شرکت کنندگان محترم در کارگاه­ های آموزشی، نیز موظف می­باشند هزینه شرکت در کارگاه را در زمان اعلام شده واریز و گواهینامه آموزشی را (به دلیل عدم بایگانی) پس از اتمام کارگاه دریافت نمایند. بدیهی است در صورت به حدنصاب نرسیدن کارگاه ، هزینه پرداخت شده مسترد می گردد.

17)    لطفاً با مسئولان ذیربط جهت برقراری نظم در گردهمایی همکاری نمایید.

18)    خواهشمند است در زمان برگزاری همایش، شئونات اسلامی و پوشش مناسب را رعایت بفرمایید.

 

دبیرخانه گردهمایی

 

تاریخ درج : شنبه 4 آذر 1396
تعداد بازديد از اين صفحه : 4147
آخرين تاريخ بازديد :1 مهر 1397  18:6
Copyright 2010 GSI Congress
انتخاب وب سایت مورد نظر :